Príbeh Galérie Tri Steny je úzko spojený s našim dlhoročným snom.

Chceli sme vešať obrazy na steny a ukázať ich iným luďom, vytvoriť priestor pre Umenie a umelcov.
Napokon v zime 2021 sme sa rozhodli posunúť náš sen smerom k realite. A je tu! Tri Steny nie je veľký priestor, ale je dosť veľký na to, aby sa doň vmestilo Umenie. Nachádza sa v srdci mesta, takže je vždy po ruke.
 

Členovia

Kto sme? Sme občianske združenie Tri steny, ktoré vzniklo v júny v roku 2022. Všetci zakladajúci členovia majú blízko k umeniu a k umelcom a zvlášť je nám jasné, aké ťažké je sa umelcom presadiť. V našom meste žije mnoho umelcov, ktorý sa nemajú kde prezentovať, predstaviť svoje diela a nájsť si svoje publikum, a tiež stretnúť sa s inými umelcami, či s verejnosťou vôbec. A preto uskutočňujeme výstavy a vernisáže so sprievodným programom a následné zastúpenie umelcov pri sprostredovaní predaja umeleckých diel a ich reprodukcií.

Náš cieľ

Prirodzene našim hlavným cieľom je priniesť umenie ľuďom do ich domov, či bytov. Mnoho ľudí si myslí, že umenie je niečo exkluzívne a nedosiahnuteľné. My to chceme zmeniť a priblížiť umenie každému, nájsť publikum pre mladých a začínajúcich umelcov. Radi by sme vytvorili centrum pre umelcov, ich fanúšikov a podporovateľov, miesto kde je tiež zábava, kde sa stretávajú ľudia, zdieľajú svoju vášeň pre umenie a život, miesto kde umenie nie je niečo nedosiahnuteľné, určené len pre zopár vyvolených.


Podporte nás
 

Ak takisto zdieľate nadšenie pre umenie a chceli by ste nás podporiť, môžete tak urobiť na účet Galérie Tri steny. Ďakujeme a tešíme sa na naše stretnutie na vernisáži alebo prehliadke galérie.

Číslo účtu: 2402335013

IBAN: SK68 8330 0000 0024 0233 5013

BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

Vytvorte si webové stránky zdarma!